• Wpisów: 37
 • Średnio co: 75 dni
 • Ostatni wpis: 6 lat temu, 17:18
 • Licznik odwiedzin: 9 170 / 2884 dni
 
niekoffanaaa
 
Dosyć długo mnie tutaj nie było..
ale *Przez to wszystko zrozumiałam jedno..*


Najbardziej krucha na tym świcie jest miłość. Rząd może przezwyciężyc największy kryzys, [chociaż z naszym premierem Donkiem oraz prezydentem będzie ciężko..], ciało pokonać najcięższe choroby, ale miłości tak trudno przetrwać... Tłumi ją brzemię czasu, choć dzieje się to bez naszej wiedzy, wbrew naszej woli.!! Nie znika pod wpływem nagłego gniewu, nie wygasa w jeden dzień. To byłoby zbyt piękne. Pod warunkiem, że to prawdziwa miłość.. a nie na zasadzie *`kocham Cię, bo nudzi mi się`*..

Miłość Pozwala się roztrwonić przez brak uwagi i w potwornej metamorfozie przemienia się w czułość albo czystą żądzę albo współczucie i zrozumienie, albo w zwykłą przyjaźń. Co jest najgorsze..
Wtedy ludzie udają, że nigdy nie była niczym innym.
- Ale właśnie w ten sposób miłość umiera. :(

_______________________

Bo wiesz.., jeśli się kogoś naprawdę kocha, słowo "koniec" nabiera zupełnie innego znaczenia. W jednym momencie wszystko jest tej samej, pierdolonej szarej barwy, patrzę w lustro i czuje się brzydka a uśmiech wykrzywiony jest w drugą stronę. Z trudem nabieram powietrza, siadam w kuchni i piję kawę, mimo, że nigdy tego nie robiłam, ponieważ później ciśnienie mam wysokie... Głucho patrzę się w ścianę i zaczynam rozumieć, że nawet te podstawowe czynności tracą sens. Bije się z myślami a każda z nich jest przepełniona jego imieniem. *Miłość.. nie nawidzę tego słowa.*


*Lecz mimo wszystko !*
Teraz troche się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny dzień, pusty, bo pusty, ale dzień.

*NIE* dam Ci tej pierdolonej satysfakcji, za bardzo mnie wyniszczyłeś. !

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  świetnie piszesz te wpisy, zgadzam się ;D
   
 • awatar
   
   
  Dominika
  Przeczytałam wszystkie wpisy...i piszesz naprawdę genialnie :)tak prawdziwie i szczerze..jakbym czytala własne mysli :) sama przezywam podobne chwile rozczarowania... ale w dzisiejszych czasach coraz wiecej kobiet musi sobie radzic z nieodpowiedzialnoscia facetów. Trzymaj się:)