• Wpisów: 37
  • Średnio co: 75 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 17:18
  • Licznik odwiedzin: 9 170 / 2884 dni
 
niekoffanaaa
 
"W świecie pełnym ciemności, wszyscy potrzebujemy jakiegoś światła. Czy jest to wielki płomień, który wskaże nam jak wygrać z powrotem coś, co straciliśmy, czy też potężna latarnia, mająca odstraszać potwory, czy kilka żarówek, które objawią nam ukrytą prawdę o naszej przeszłości. Wszyscy potrzebujemy czegoś, co pozwoli nam przetrwać noc. Nawet, jeśli jest to tylko słabiutkie światełko nadziei...." - *Gotowe na wszystko.*Wiesz..
Jak Ciebie spotkałam, to wiedziałam, że wszystko odzyskało sens. Ale zaraz.. Ty nie jesteś tym sensem, *broń Boże* !!! :) - ale nagle świat ustawił się na właściwym miejscu, Ziemia zaczęła nareszcie krążyć po swoim wyznaczonym od dawna torze, zieleń była zielona, a ziemia brunatna. Nie wspominając o niebie, które było niebieskie.

Miłość to była miłość, krzesło to było krzesło itd. Takie tam różne...
No i wiesz co - zakochanie się w [co później się okazuje] totalnym dupku - jest niebezpieczne. Zmienia świat - wędrujesz spokojnie nad ziemią,
*aż się w końcu spierdalasz w dół*. Tak po prostu.. !


_______________________

Ktoś kto powiedział, że czas goi wszystkie rany, jest kłamcą. !
[...] Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać, a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka, natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany. I zawsze, do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność.

*Od niej można uciekać, ale nie można uciec...*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego