• Wpisów: 37
  • Średnio co: 75 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 17:18
  • Licznik odwiedzin: 9 170 / 2884 dni
 
niekoffanaaa
 
Jak ja dawno tutaj nie pisałam..
Odwiedzałam bloga codziennie, ale jakoś nie miałam sił pisać, to nie był ten czas..

*Nie był, ale już jest.*
*Ale Nadszedł. W końcu.*
W końcu mogę powiedzieć, że stanęłam na nogi, po 6 miesiącach męczenia się z tym wszystkim, biciem się z myślami, po niewyspanych, przepłakanych nocach.. ! Nie warto. Nie warto myśleć.

*NIE O NIM ! o niedojrzałym gówniarzu, który miał być ideałem.*

Doszłam do wniosku, że zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami. :)


Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? Nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? Zamieńmy się rolami z mężczyznami. Zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. Jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. Wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. Zero zaangażowania, emocji. Wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. Niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.....


Tylko szkoda, że tak nie potrafimy..
Najwyraźniej taka `nasza rola` w tym życiu. :)
Ale każda taka sytuacja, każdy taki cios..
*Sprawia, że stajemy się jeszcze silniejsze.* !!!


___________________________

Trzeba czekać. Prędzej czy później znajdzie się osoba, dzięki której szklanka będzie zawsze do połowy pełna. Ktoś, kogo trzeba podlewać słońcem i odsłania się zasłony co rano. Ktoś dla kogo się zmywa, żeby miał na czym jeść i komu parzy się herbatę w środku nocy, gdy żadnemu nie chce się wyjść z łóżka. Przyjdzie i już zostanie.


*Bo przecież tak być powinno.* ! :)
A gdy się już pojawi nie zaklejajmy dziurek od klucza, by się nie wyślizgnął, nie podążajmy pełni niepokoju za jego wzrokiem. Nie trzeba się bać. Przecież został ulepiony z gliny specjalnie dla mnie, tchnięto w niego życie, by spędził je ze mną. Wierzę, że stwarzano nas parami.


*Buziaczki skarby.* *; !

Nie możesz dodać komentarza.